Notice: A non well formed numeric value encountered in /data/web/kadurovci.sk/web/catalog/controller/extension/blogcategory.php on line 285Notice: A non well formed numeric value encountered in /data/web/kadurovci.sk/web/system/library/pagination.php on line 45Notice: A non well formed numeric value encountered in /data/web/kadurovci.sk/web/catalog/controller/extension/blogcategory.php on line 402Notice: A non well formed numeric value encountered in /data/web/kadurovci.sk/web/catalog/controller/extension/blogcategory.php on line 402Notice: A non well formed numeric value encountered in /data/web/kadurovci.sk/web/catalog/controller/extension/blogcategory.php on line 402Notice: A non well formed numeric value encountered in /data/web/kadurovci.sk/web/catalog/controller/extension/blogcategory.php on line 402 Anton Kadura

Anton Kadura

Anton Kadura

Tvorba rezbára Antona Kaduru nadväzuje na tradičnú kysuckú drevorezbu. Venuje sa jej už 4 desaťročia a nadväzuje na talent svojho otca Jána Kaduru,

Viac

Betlehemy sú dnes neoddeliteľnou súčasťou Vianoc , výjav Márie, Jozefa a malého Ježiška v jasličkách na slame môžeme obdivovať nie len v kostoloch, ale radi si prinášame betlehemy i do našich domácností.

Viac

Vernisáž výstavy Generačná symbióza v Turzovke za účasti prezidenta SR Ivana Gašparoviča.

Viac

Výstava nazvaná PREMENY DREVA bola oficiálne sprístupnená dňa 20. septembra 2019 slávnostnou vernisážou vo výstavných priestoroch obecného úradu obce.

Viac

V pondelok, 4. Júna 2012, sa v priestoroch Úradu Žilinského samosprávneho kraja uskutočnila vernisáž k prvej spoločnej výstave pod názvom Generačná Symbióza.

Viac
Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)